S ponosom najavljujemo pokretanje socijalne usluge “Stanovanje u zajednici uz podršku” za osobe s invaliditetom u Gradu Bijeljina od februara mjeseca!
Održali smo sastanak s Ljubišom Stanišićem, načelnikom Odjeljenja za društvene djelatnosti, Tatjanom Panić, menadžericom Gradske uprave i Aleksandrom Savićem, sekretarom Crvenog krsta Bijeljina. Tema je bila napredak u implementaciji Sporazuma o saradnji potpisanog sa Gradom Bijeljjna, a koji je nakon seta aktivnosti i mjera rezultirao uspostavom ove važne usluge.

Zahvaljujemo se uposlenicima Grada Bijeljine i Crvenog krsta Bijeljina koji su osigurali preduslove za uspostavu modela koji omogućava dostojanstven život u zajednici osobama sa invaliditetom. Grad Bijeljina je postao primjer dobre prakse za model usluga koje planiramo razvijati na području drugih lokalnih zajednica u Republici Srpskoj.
